Redakcja

 

REDAKTORZY NACZELNI

Krzysztof Sobieraj

Cześć, jestem Krzysiek, mam 17 lat  i mieszkam w Siemianowicach Śląskich. Interesuję się głównie muzyką. Mnóstwo czasu spędzam w ciemnej stronie internetu, co widocznie rzutuje na moją psychikę. Co więcej- sam się udzielam w internecie, więc jestem też odpowiedzialny za psychiczną szkodę innych osób. Piszę na tematy światopoglądowe i o opisuję to co dzieje się na około. Jedynym problemem jest regularność. Jestem zbyt roztrzepany, by cokolwiek robić w ustalonych odstępach czasowych.


Adrianna Durałek

Ada, lat 17. Mieszkam w mieście co zwie się Mikołów i od gimnazjum dostarcza powodu do żartów moim kolegom. Interesuję się wszystkim tym, co zupełnie nie kojarzy się z kobietami, jak broń czy motoryzacja. Lubię pisać na tematy rzadkie, trudne i kontrowersyjne. Jestem nazywana rudym cynikiem, z czym ciężko się nie zgodzić. Często można odczuć, że dolega mi prokrastynacja.


REDAKTORZY

Wiktoria Czotyrbuk

Witam was ja – wiecznie niewyspana, nieuczesana i obdarzona prymitywnym poczuciem humoru Wiktoria. Mieszkam w Świętochłowicach. Od września będę zasilała szeregi II LO. W wolnych chwilach słucham muzyki, oglądam anime, czytam mangi i książki fantasy, rysuję. Nałogowo gram w gry komputerowe. Moje artykuły w głównej mierze będą dotyczyły wyżej wymienionych. Nie przepadam za opowiadaniem o sobie, lecz uprzedzam – często ironizuję.


Alicja Porowiec

Noszę piękne imię, jakim jest Alicja. Liczę sobie 16 wiosenek, podczas których mieszkam w Świętochłowicach. Lubię Chińskie Bajki, przez dziwnych ludzi zwane anime. Interesuje się kulturą azjatycką, a w wolnym czasie tworze opowiadania. Pasjonuje mnie historia, szczególnie wtedy kiedy mogę o niej pisać. Jestem pełna energii, z czego wynika że mam słabą pamięć, zwłaszcza do regularnego tworzenia.


Betina Smaza
Cześć jestem Betina. Moją miłością są książki zwłaszcza tematy science-fiction i fantasy, ale czytam co wpadnie mi wręce. Fascynuję się kulturą Japonii i uwielbiam rysować. Piszę wiersze i opowiadania. Słucham muzyki, którą większość uważa za nieznośną czyli metalu, czasem rocka.


Alicja Jakubowska

Alicja, najchętniej wciąż z krainy czarów, tylko że lat 17 to już trochę za dużo na bujanie w obłokach. Mieszkam w Zabrzu, sercu Śląska, jak to się często przedstawia. Interesuje mnie dużo rzeczy, o wiele za dużo. Interesując się wszystkim, w pełni nie interesuję się właściwie niczym. Gitara, piłka nożna, literatura, podróże, kultura Katalonii – być może kiedyś zdecyduję się na któreś z tych zagadnień. Piszę na zawołanie, piszę o wszystkim, tylko że chyba nie na tym pisanie polega. Codzienność to najlepsza inspiracja.


Jakub Wójcik

Mieszkam w Chorzowie, mam 16 lat, a na imię Jakub. Interesuję się fotografią i rysowaniem, ale też generalnie wszystkim związanym z Japonią. Lubię pisać o poważnych i ciekawych tematach. Bywam leniwy, ale nie przeszkadza mi to w byciu dość aktywną i roztrzepaną osobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>